Kynologický klub v Prostějově má dlouholetou tradici. Jeho současní členové v ní pokračují a připravují akce pro kynology i širokou veřejnost, ale také reprezentují náš Klub na zkouškách i závodech různých kynologických disciplín.

Chcete-li stát se naším členem, rádi Vás mezi sebe přivítáme.

           

Tréninky:

Středa:     od 16:00 (letní období)

                od 14:00 (zimní období)

Sobota:    od 16:00 (letní období)

                od 14:00 (zimní období)

Neděle:    od 09:00 hod

Poslušný pes = spokojený majitel, pejsek i jeho okolí.

 

Pes, který je stále upoutaný na vodítku, neprožije vůbec pěkný život. Navíc ani majitel ze společných procházek nebude mít pěkné zážitky. Neukázněný a nevychovaný pes se totiž snadno stane naprosto nezvladatelným a začíná být tedy svému okolí "na obtíž", v horším případě i nebezpečný. Jenže nevychovaného psa si zodpovědný majitel jen težko dovolí pustit z vodítka. Prosto musí poslouchat, reagovat na náš povel. Každé plemeno se dá vychovat, je to hlavně o přístupu a důslednosti majitele.

 

V našem kynologickém klubu se Vám budeme idividuálně věnovat. Zabýváme se výcvikem sportovní kynologie (obrany, poslušnosti i stopy) podle řádů IPO i NZŘ, dále se v našem Klubu věnujeme agility, obedience, dogdancingu i dalším psím sportům. Každý si jistě najde "to své".

 

Pravidelně u nás pořádáme akce jako jsou zkoušky poslušnosti, bonitace NO a teriérů, agility závody, závod Javůrkův memoriál a další. Každoročně pořádáme také ukázky výcviku psů na různých akcích.